Wtorek, 20 kwietnia 2021r. | Imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana
Pokaż menu

Zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty

Zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty

Zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty

 

Edukacyjna Fundacja im. Romana Czerneckiego od ponad 10 lat przyznaje stypendia naukowo – socjalne na naukę w liceach i technikach w Polsce. Od 15 lutego do 31 marca będzie prowadzić rekrutację do kolejnej edycji Programu Stypendialnego Horyzonty. 

Stypendium pokrywa koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia, wycieczek szkolnych oraz biletów komunikacji miejskiej przez cały okres nauki w szkole średniej. Dla stypendystów organizowane i finansowane są wyjazdy na wakacje i ferie a także nauka języków obcych. Fundacja zapewnia opiekę wykwalifikowanych koordynatorów i indywidualne wsparcie w rozwoju zainteresowań.

PDFFundacja EFC_ulotka_program Horyzonty.pdf
 
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).