Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Zestawy środków ochrony osobistej dla 64 jednostek OSP powiatu oleskiego

Zestawy środków ochrony osobistej dla 64 jednostek OSP powiatu oleskiego

Przedstawiciele 64 jednostek straży pożarnych z powiatu oleskiego otrzymali pakiety z zestawami środków ochrony osobistej. To jeden z elementów projektu unijnego „Opolskie przeciw COVID-19”, realizowanego przez urząd marszałkowski.

Przekazanie pakietów odbyło się w środę 9 września na oleskim stadionie z udziałem marszałka województwa Andrzeja Buły oraz władz samorządowych powiatu oleskiego i gmin.

W pakietach znalazły się między innymi maseczki i półmaski filtrujące, rękawice, kombinezony ochronne wraz z butami, gogle ochronne, płyny do dezynfekcji i przyłbice. Wartość jednego zestawu to około 4 tysiące złotych.

W całym województwie zostanie przekazanych  528 takich pakietów.

 

Starosta Oleski Roland Fabianek przemawia podczas uroczystego przekazania pakietów ochrony osobistej jednostkom OSP powiatu oleskiego 9 września 2020 roku na Stadionie Miejskim w Oleśnie

Władze samorządowe Województwa Opolskiego, Powiatu Oleskiego oraz gmin podczas uroczystości przekazania pakietów ochrony osobistej jednostkom OSP powiatu oleskiego

fot.: Damian Pietruska

 

 
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).