Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Wind Band Tour 2023

W dniach 19-23 sierpnia 2023r.oleski Wind Band pod kierunkiem Dr. Korneliusza Wiatra koncertował w partnerskim Powiecie Kaiserslautern.

Wind Band Tour 2023

Zespół przywitali: Pani Gudrun Heß-Schmidt – Wicestarosta Powiatu Kaiserslautern, Pani Dr. Georgia Matt-Haen – Urząd Powiatowy Kaiserslautern oraz Pan Dr. Przemysław Łebzuch - Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji, którzy wspólnie z oleską młodzieżą zwiedzili przepiękną wystawę ogrodniczą w Kaiserslautern.

Próby i koncerty wspólnie z orkiestrą z Birkenhördt były okazją do nawiązania nowych, nie tylko muzycznych znajomości, i już planowane są wspólne projekty na następne lata.

Zdjęcia (10)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).