Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Webinarium pt. “Kredyt technologiczny na innowacje w Twojej firmie”

Zapraszamy do udziału w webinarium pt. "Kredyt technologiczny na innowacje w Twojej firmie", dotyczącego aktualnie trwającego naboru do działania 2.32 Kredyt technologiczny programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.

Webinarium kredyt technologiczny na innowacje w twojej firmie


Webinarium odbędzie się 11 maja 2023 r. o godz. 10:00. Jest skierowane do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Polski. O Kredycie technologicznym opowie ekspert z Banku Gospodarstwa Krajowego.
 
Szczegółowe informacje, wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajdują się na stronie: https://rpo.opolskie.pl/ w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach; bezpośredni link: https://rpo.opolskie.pl/?p=48998. Przesyłamy również link do wydarzenia w mediach społecznościowych: https://fb.me/e/2E1kePJ3t.

 

Zdjęcia (1)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).