Czwartek, 29 września 2022r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Uczniowie klasy cyberbezpieczeństwo u Starosty Oleskiego

W dniu 11.07.2022r. Starosta Oleski Roland Fabianek przyjął troje uczniów z II klasy o profilu cyberbezpieczeństwo oraz nowoczesne technologie informatyczne
I Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie.

Młodzież z klasy o profilu cyberbezpieczeństwo z LO w Oleśnie z wizytą u Starosty Oleskiego Rolanda Fabianka


Klasa o tym profilu liczy 11 uczniów i może pochwalić się bardzo dobrą średnią wynoszącą 4,56. Młodzież na co dzień utrzymuje stały kontakt z Politechniką Opolską oraz uczestniczy w licznych spotkaniach dotyczących bezpieczeństwa cybernetycznego.


W pierwszym tygodniu lipca cała klasa wzięła udział w zorganizowanych przez Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni warsztatach cyberbezpieczeństwa. Uczniowie przywieźli stamtąd certyfikat uczestnictwa oraz  wyróżnienie za cyberplakat.


 

Zdjęcia (3)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).