Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Turniej skata o puchar Starosty Oleskiego

18 października, 2022

W sobotę, 15 października 2022 r., w kompleksie „U Wąsińskich” na Świerczu koło Olesna w ramach Grand Prix Opolskiego Związku Skata odbył się siódmy, ostatni w tym sezonie, turniej skata sportowego o puchar Starosty Oleskiego.

Turniej Skata


Od 20 lat Zarząd Opolskiego Związku Skata organizuje Indywidualne Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Skacie Sportowym. Aby wyłonić 16 najlepszych zawodników Opolszczyzny, w bieżącym roku rozegrano siedem turniejów eliminacyjnych. Ostatni z nich odbył się w sobotę, 15 października, w kompleksie „U Wąsińskich” na Świerczu. Wzięło w nim udział 50 zawodników z kilkunastu klubów i sekcji skata sportowego działających na terenie nie tylko województw opolskiego. Zwycięzcą sobotniego turnieju, a tym samym zdobywcą pucharu ufundowanego przez Starostę Oleskiego Rolanda Fabianka, został Piotr Koziorowski z LZS Ligota Górna.


Finał 20 Indywidualnych Mistrzostw Województwa Opolskiego w Skacie Sportowym, z udziałem 16 najlepszych zawodników wyłonionych w turniejach eliminacyjnych, zaplanowany został na grudzień 2022 r.  


 

Zdjęcia (6)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).