Poniedziałek, 20 września 2021r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

Strategia Rozwoju Partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej

Starostwo w Oleśnie / Google Maps Starostwo w Oleśnie / Google Maps

Strategia Rozwoju Partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej

 

Szanowni Mieszkańcy

Trwają prace nad strategią rozwoju partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej, które tworzą gminy Gorzów Śląski, Olesno, Radłów i Zębowice oraz powiat oleski. Partnerzy przygotowali propozycje czterech dużych projektów strategicznych. Noszą one nazwy:

1. FIT PARTNERSTWO

2. PARTNERSTWO Z KLIMATEM

3. MOBILNE PARTNERSTWO

4. WODY PARTNERSKIE

Są to przedsięwzięcia partnerskie, ponieważ odpowiadają one na zdiagnozowane, wspólne potrzeby nie jednej, a kilku społeczności gmin, a z ich efektów będą korzystać mieszkańcy całego obszaru partnerstwa.

Jak zawsze głos Mieszkańców jest dla nas ważny. Poniżej znajdą Państwo formularz a w nim podstawowe informacje na temat zakresu planowanych projektów partnerskich. W formularzu tym można podzielić się opinią, skomentować zapis lub zgłosić uwagi. Prosimy
o przesłanie wypełnionego formularza na adres: j.lech@powiatoleski.pl do 10 sierpnia br.

Zgłoszone opinie i uwagi zostaną starannie przeanalizowane. Liczymy na to, że pomogą nam one w opracowaniu i udoskonaleniu zapisów strategii rozwoju partnerstwa.

Dziękujemy za udział w tworzeniu tego ważnego dla partnerstwa dokumentu!

 

Formularz zgłaszania uwag i opinii do propozycji projektów partnerskich

DOCXFORMULARZ ZGŁASZANIA OPINII I PROPOZYCJI_PROPOZYCJE PROJEKTÓW.docx

 
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).