Poniedziałek, 5 czerwca 2023r. | Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii
Pokaż menu

Spotkanie z parlamentarzystami

W poniedziałek, 27 marca 2023 r., w Oleśnie odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządu Powiatu Oleskiego z parlamentarzystkami – senator RP Beatą Małecką-Liberą, senator RP Alicją Chybicką i posłanką na Sejm RP Klaudią Jachirą.

Spotkanie z parlamentarzystami – na zdjęciu senator RP Beata Małecka-Libera, senator RP Alicja Chybicka, Wicestarosta Stanisław Belka i Sekretarz Powiatu Danuta Antas

Wizyta pań parlamentarzystek w powiecie oleskim była okazją do odwiedzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach i Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie.


W spotkaniach uczestniczyli Starosta Oleski Roland Fabianek, Wicestarosta Stanisław Belka, Sekretarz Powiatu Danuta Antas, dyrektor ŚDS w Sowczycach Katarzyna Balcerzak, dyrektor ZOZ Olesno Andrzej Prochota i zastępca dyrektora ds. lecznictwa Andrzej Łucki.


Po południu parlamentarzystki spotkały się z mieszkańcami Olesna i okolic.
 

Zdjęcia (19)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).