Piątek, 8 grudnia 2023r. | Imieniny: Marii, Światozara, Makarego
Pokaż menu

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

21 października, 2022

Tegoroczne powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się we wtorek, 18 października 2022 r., w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Praszce.

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

W uroczystości uczestniczyli: Starosta Oleski Roland Fabianek, Wicestarosta Stanisław Belka, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Renata Płaczek-Zielonka, dyrektorzy i nauczyciele powiatowych szkół i placówek oświatowych oraz zaproszeni goście – Opolski Kurator Oświaty Michał Siek, starszy wizytator Opolskiego Kuratorium Oświaty Joanna Kraus i główny specjalista ds. współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego w Kuratorium Oświaty Robert Socha.

Przybyłych na spotkanie przywitał Lechosław Baros dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Praszce. Następnie głos zabrał Starosta Oleski Roland Fabianek, który w imieniu własnym, Wicestarosty i Zarządu Powiatu w Oleśnie podziękował dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkół i placówek oświatowych za dotychczasową pracę i całoroczny trud oraz życzył, aby w tym roku szkolnym wszyscy mogli spokojnie pracować.
Wręczone zostały również okolicznościowe nagrody Starosty Oleskiego dla dyrektorów i wyróżniających się nauczycieli. 
Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Praszce.
 

Zdjęcia (10)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).