Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Przedstawiciele samorządów z wizytą w ORAS Olesno

Starostwo w Oleśnie / Google Maps Starostwo w Oleśnie / Google Maps

Przedstawiciele samorządów z wizytą w ORAS Olesno

Na zaproszenie Zarządu ORAS Olesno w piątek 12 lutego br. Starosta Oleski Roland Fabianek i Wicestarosta Stanisław Belka oraz Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki złożyli oficjalną wizytę w tej nowoczesnej firmie.

Spotkanie było okazją do poznania nowego Dyrektora i szefa produkcji Zakładu, którym od niedawna jest, pochodzący z Katowic, Arkadiusz Bujoczek.

Samorządowcy zostali zaznajomieni z planami rozwojowymi ORAS Olesno, które przewidują rozbudowę Zakładu przy ul Leśnej o kolejne ………m2.. To bardzo dobra wiadomość dla naszego regionu bo inwestycje spowodują zwiększenie zatrudnienia o około 50 pracowników różnych specjalizacji a jednocześnie umocnią pozycję technologiczną i marketingową oleskiego producenta armatury. Decyzją władz Grupy ORAS powstanie przy naszej fabryce Centrum Logistyczne….. ……..wyrobów produkowanych na bazie stopów miedzi.

Na zakończenie owocnego i sympatycznego spotkania włodarze powiatu i miasta mieli możliwość zwiedzania zakładu i skonfrontowania planów jego rozwoju w terenie.

 

Na zdjęciu od prawej: Arkadiusz Bujoczek, Stanisław Belka, Sylwester Lewicki, Roland Fabianek, Ireneusz Misiak
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).