Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Przedstawiciele oleskich samorządów z wizytą w ORAS Olesno

Starostwo w Oleśnie / Google Maps Starostwo w Oleśnie / Google Maps

Przedstawiciele oleskich samorządów z wizytą w ORAS Olesno

Przedstawiciele samorządów z wizytą w ORAS Olesno

 

Plany nowych inwestycji w regionie

 

Na zaproszenie Zarządu ORAS Olesno w piątek 12 lutego br. Starosta Oleski Roland Fabianek i Wicestarosta Stanisław Belka oraz Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki złożyli oficjalną wizytę w tej nowoczesnej lokalnej firmie.

Spotkanie było między innymi okazją do poznania nowego Dyrektora Zakładu, którym od niedawna jest, pochodzący z Katowic, Arkadiusz Bujoczek.

Samorządowcy zostali zaznajomieni z planami rozwojowymi ORAS Olesno, które przewidują rozbudowę Zakładu przy ul Leśnej podzieloną na kilka etapów.. To bardzo dobra wiadomość dla naszego regionu, ponieważ wspomniane inwestycje spowodują zwiększenie zatrudnienia o około 50 pracowników różnych specjalizacji a jednocześnie umocnią pozycję technologiczną oleskiego producenta armatury.

Na zakończenie owocnego i sympatycznego spotkania włodarze powiatu i miasta mieli możliwość zwiedzania zakładu i skonfrontowania planów rozwoju w terenie.

 

Na zdjęciu od prawej: Arkadiusz Bujoczek, Stanisław Belka, Sylwester Lewicki, Roland Fabianek, Ireneusz Misiak

 

Foto: Norbert Hober
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).