Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej 2023

19 października, 2023

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 18 października 2023 r. w Dobrodzieniu. W uroczystości uczestniczyli: Starosta Oleski Roland Fabianek, Wicestarosta Stanisław Belka, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Renata Płaczek-Zielonka, dyrektorzy i nauczyciele powiatowych szkół i placówek oświatowych oraz zaproszeni goście.

Dzień Edukacji Narodowej

Przybyłych na spotkanie przywitał Joachim Wloczyk dyrektor Zespołu Szkół w Dobrodzieniu. Następnie głos zabrał Starosta Oleski Roland Fabianek, który w imieniu własnym, Wicestarosty i Zarządu Powiatu w Oleśnie podziękował dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkół i placówek oświatowych za dotychczasową pracę i całoroczny trud. Wręczone zostały również okolicznościowe nagrody Starosty Oleskiego dla dyrektorów i wyróżniających się nauczycieli. 
Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół w Dobrodzieniu.

Zdjęcia (1)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).