Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Poszukiwane fotografie z pracy w PRL – pokaż stare zdjęcia i wygraj atrakcyjne nagrody!

Starostwo w Oleśnie / Google Maps Starostwo w Oleśnie / Google Maps

Poszukiwane fotografie z pracy w PRL – pokaż stare zdjęcia i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Jak się pracowało w trudnych czasach PRL? Czy pamiętasz czasy pustych sklepowych półek, pisania na maszynie i telefonów z korbką? Przywołaj wspomnienia i pomóż pokazać odrobinę historii młodszym pokoleniom, dołącz do wyjątkowego konkursu pod hasłem #NaszaPracawPRL!

Na czym polega konkurs? Poprzez internetowy formularz należy przesłać do 3 zdjęć w formie cyfrowej, wraz z niezbędnymi danymi uczestnika. Fotografie zgłaszane do konkursu powinny przedstawiać uczestnika w pracy wykonywanej w czasach PRL.

W konkursie „Nasza praca w PRL” mogą wziąć udział osoby w wieku 50+ zamieszkałe w rejonie województw dolnośląskiego i opolskiego. Uczestnik może zapisać się samodzielnie, ale może też zgłosić go bliski lub znajomy, odpowiednio wypełniając formularz. Szczegóły zamieszczono na stronie

Czas na zgłoszenia jest jeszcze do 12 stycznia Nowego Roku – następnie jury wybierze najciekawsze fotografie i nagrodzi laureatów atrakcyjnymi nagrodami: nowymi telefonami, książkami i gadżetami. Wszystkie nadesłane zdjęcia będzie można podziwiać w pokonkursowej galerii online.

Konkurs w całości prowadzony jest bezpieczną drogą internetową. Zapraszamy do zabawy! Organizatorem i pomysłodawcą akcji jest portal Aplikuj.pl
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).