Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Podpisanie umowy na remont dachu budynku Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim

W piątek, 10 listopada, Starosta Oleski Roland Fabianek i Wicestarosta Stanisław Belka podpisali umowę z firmą Bartyla Edward Zakład Usługowo-Handlowy, Pokrycia Dachowe i Roboty Ogólnobudowlane „Bartyla” z siedzibą w Chudobie na odnowienie pokrycia dachowego budynku Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim.

Podpisanie umowy na remont dachu budynku Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim

Budynek Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim jest obiektem wpisanym do rejestru zabytków województwa opolskiego. Rok budowy datuje się na ok. 1830, w drugiej połowie XX wieku został przebudowany.
 
W ramach podpisanej umowy wykonane zostaną:
  • kompleksowa wymiana pokrycia dachowego budynku (ok. 750 m2),
  • wymiana zmurszałych elementów konstrukcji więźby dachowej,
  • remont kominów,
  • wymiana rynien, rur spustowych oraz instalacji odgromowej.
Wartość umowy wynosi 386 000,00 zł brutto. Na realizację zadania Powiat Oleski otrzymał 98% dofinansowania z Rządowego Funduszu Odbudowy Zabytków.

Zdjęcia (1)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).