Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

“Piknik Rodzinny” w Zespole Placówek Edukacyjnych w Dobrodzieniu

„Szkoła i rodzina to jedna drużyna” – pod takim hasłem w piątek, 30 września 2022 roku, w Zespole Placówek Edukacyjnych w Dobrodzieniu odbył się „Piknik Rodzinny”.

Uczestnicy oraz zaproszeni goście podczas „Pikniku Rodzinnego” w Zespole Placówek Edukacyjnych w Dobrodzieniu

Piątkowy piknik był okazją do wspólnego spotkania wychowawców i wychowanków Zespołu Placówek Edukacyjnych z rodzicami i opiekunami podopiecznych, przyjaciółmi placówki oraz zaproszonymi gośćmi, wśród których byli: Wicestarosta Stanisław Belka, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury u Sportu Starostwa Powiatowego w Oleśnie Renata Zielonka-Płaczek, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach Katarzyna Balcerzak wraz ze uczestnikami ŚDS, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu i Biblioteki Publicznej w Dobrodzieniu Agnieszka Hurnik oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu Łukasz Słupik wraz z uczniami.

Wszystkich obecnych na pikniku przywitała dyrektor Zespołu Palcówek Edukacyjnych w Dobrodzieniu Joanna Kaczorowska i zaprosiła do udziału w wielu ciekawych atrakcjach przygotowanych na ten dzień.


W programie artystycznym pikniku znalazł się występ wokalny grupy wychowanków placówki przygotowany przez panie Anetę Famullę i Anetę Majewską-Bednarek, występ zespołu raperów „Dobro Squad” (w składzie: Krzysiek „Saba”, Oliver „Oli”, Krzysztof Kajda), którzy zaprezentowali się we własnych kompozycjach oraz występ grupy bębniarzy prowadzonej przez Bogdana Chyrę
Nie brakowało również innych atrakcji. Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie korzystając z specjalnie na tę okazję przygotowanej fotobudki, zagrać w koszykówkę lub w piłkę nożną, wziąć udział w zabawach i pląsach przy muzyce. Natomiast dla rodziców i opiekunów zorganizowane zostało spotkanie o charakterze edukacyjno-szkoleniowym. 

Zdjęcia (11)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).