Środa, 28 września 2022r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Piknik integracyjny w Wojciechowie

W dniu 7 lipca 2022r. Starosta Oleski Roland Fabianek i Wicestarosta Stanisław Belka uczestniczyli w pikniku integracyjnym w Wojciechowie zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Sowczycach oraz stowarzyszenie "Słonecznik".

Uczestnicy pikniku integracyjnego w Wojciechowie


Pracownicy i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach wraz z rodzinami przygotowali ciasta, kawę oraz wiele gier i zabaw. Druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Sowczycach i Starym Oleśnie zaprezentowali podstawy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Można było zobaczyć pracę psa ratownika. Na koniec imprezy odbył się mecz integracyjny w piłkę nożną.


 

Zdjęcia (7)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).