Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI

Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI

 

Trudny okres pandemii wirusa SARS-CoV-2 odciśnie piętno na sytuacji ekonomicznej i gospodarczej w naszym kraju i na świecie.  Dlatego istotne jest, aby polskie społeczeństwo zrozumiało wagę i znaczenie własnych, podejmowanych codziennie decyzji zakupowych dla funkcjonowania gospodarki i wspierania polskiego rolnictwa. Wybieranie polskich produktów żywnościowych to wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców, to praca dla nas i dla bliskich, to przychody i zyski firm działających w Polsce oraz podatki wspierające lokalne budżety.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa prowadzi kampanię informacyjną „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”. Każdy może włączyć się do prowadzonej kampanii. Materiały informacyjno – promocyjne do pobrania i wykorzystania znajdują się na stronie www.polskasmakuje.pl w zakładce PRODUKT POLSKI ( https://polskasmakuje.pl/produkt-polski/ ).

Resort rolnictwa jest również otwarty na inne propozycje, które mogłyby wesprzeć realizację tej kampanii. W tym przypadku można się kontaktować z Departamentem Rozwoju Rynku Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa , tel. 22 376 70 50.     

 

Produkt_Polski_logo.png
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).