Poniedziałek, 5 grudnia 2022r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Konkurs na najlepszy Start Up Powiatu Oleskiego

Starosta Oleski ogłasza Konkurs na najlepszy Start Up Powiatu Oleskiego.

Start Up Powiatu Oleskiego


Celem Konkursu jest promocja przedsiębiorczości poprzez wspieranie i promowanie najlepszych Start Up-ów (firm, które rozpoczęły działalność gospodarczą po 31.12.2019r.), działających na terenie powiatu oleskiego. W ramach konkursu zostaną wyłonione trzy najlepsze pomysły biznesowe oraz zostaną przyznane trzy wyróżnienia.


Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie drogą elektroniczną na adres: kooperacja@powiatoleski.pl, lub dostarczenie osobiście do sekretariatu Starostwa Powiatowego w Oleśnie ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno - wypełnionego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej: powiatoleski.pl i olesno.praca.gov.plTermin nadsyłania zgłoszeń upływ   3 czerwca 2022 r. o godz. 1500


Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej: powiatoleski.plolesno.praca.gov.pl. Każdy uczestnik Konkursu ma obowiązek zapoznać się z Regulaminem.

Zapraszamy do udziału w Konkursie


 

Materiały


Regulamin Konkursu Start Up Powiatu Oleskiego
Regulamin​_Konkursu​_Start​_Up​_Powiatu​_Oleskiego.odt
0.01MB


Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu na Start Up Powiatu Oleskiego
Załącznik​_nr​_1​_do​_Regulaminu​_Konkursu​_Start​_Up​_Powiatu​_Oleskiego.odt
0.01MB
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).