Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

KONDOLENCJE

KONDOLENCJE

śp. Bernard Smolarek.png

ś.p. Bernard Smolarek 1932 -2020

Jeden z założycieli organizacji Mniejszości Niemieckiej w Polsce. Przez wiele lat był liderem Mniejszości Niemieckiej na Opolszczyźnie. Od 1998-2006r. radny Rady Powiatu w Oleśnie, członek Zarządu Rady Powiatu, członek Komisji Oświaty i Komisji Zdrowia. Zawsze zaangażowany w życie samorządu powiatowego.

Wieloletni członek Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie. Zaangażowany działacz Towarzystwa Pomocy Szpitalowi w Oleśnie oraz Towarzystwa działającego na rzecz budowy hospicjum w Oleśnie. Działał w strukturach Towarzystwa Dobroczynnego Niemców na Śląsku Opolskim, które niesie pomoc rodzinom żyjącym poniżej minimum socjalnego.

Był życzliwy, miał wyważone poglądy, zawsze chętnie pomagał . Był niekwestionowanym autorytetem w swoim środowisku.

Łącząc się w bólu wyrazy współczucia składają

 

Starosta Oleski Roland Fabianek

Wicestarosta Stanisław Belka

Zarząd Powiatu i Radni Rady Powiatu w Oleśnie
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).