Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Jesteśmy już pełnoletni!

Pod takim tytułem w środę, 20 września 2023 r., w Oleskim Muzeum Regionalnym miało miejsce otwarcie wystawy prezentującej prace uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach.

Otwarcie wystawy prac uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach

Jest to już siódma autorska wystawa prac podopiecznych ŚDS Sowczyce w oleskim muzeum. Tym razem jest to szczególna prezentacja, bowiem placówka rozpoczęła działalność 1 września 2005 r. i w tym roku obchodzi swoje 18. urodziny.
 
W otwarciu wystawy uczestniczyli m.in. Starosta Oleski Roland Fabianek, Wicestarosta Stanisław Belka, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Renata Płaczek-Zielonka, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnie Elżbieta Hadaś, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oleśnie Izabela Pietrzak, przewodniczący Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Oleśnie Kryspin Nowak, dyrektor Oleskiej Biblioteki Publicznej Ilona Gnacy, przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów w Oleśnie Maria Mitrenga.
 
Podczas otwarcia dotychczasową działalność Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach oraz współpracę Domu z oleskim muzeum przybliżyła Ewa Cichoń dyrektor Muzeum Regionalnego w Oleśnie.
 
Wszystkim uczestnikom i pracownikom, na czele z dyrektor ŚDS Sowczyce Katarzyną Balcerzak, składamy serdeczne gratulacje z okazji 18. urodzin placówki i życzymy dalszych lat wspaniałej działalności, uśmiechu, radości i słońca każdego dnia oraz samych przyjaznych osób wokół.
 
Wystawa prac uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach w Oleskim Muzeum Regionalnym potrwa do 15 listopada 2023 roku.
 

Zdjęcia (12)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).