Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Informacja

Starostwo w Oleśnie / Google Maps Starostwo w Oleśnie / Google Maps

Informacja

 

Na podstawie Decyzji Wojewody Opolskiego nr 1.967.3.25.2021 z dnia 12.11.2021 roku Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie informuje, że od dnia 16.11.2021 roku do odwołania ograniczone zostały przyjęcia planowe pacjentów do oddziałów szpitalnych.

Ponadto w związku z potrzebą zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów i personelu wstrzymane zostały odwiedziny pacjentów na oddziałach szpitala. W oddziale pediatrycznym dopuszcza się obecność 1 opiekuna przy chorym dziecku, w oddziale ginekologiczno-położniczym nie wstrzymuje się porodów rodzinnych, jednak dopuszcza się udział jednej, wskazanej przez pacjentkę osoby wyłącznie do czasu zakończenia porodu i z zachowaniem wszelkich zasad higieny podyktowanych przez personel sali porodowej.
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).