Sobota, 16 października 2021r. | Imieniny: Gawla, Ambrozego
Pokaż menu

III edycja Centrum Wsparcia MŚP dla firm

III edycja Centrum Wsparcia MŚP dla firm

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach we współpracy z Opolskiemu Centrum Rozwoju Gospodarki uruchomiła bezpłatne, eksperckie konsultacje w ramach Centrum Wsparcia MŚP. Firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa opolskiego będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad z zakresu prawa, finansów, księgowości, kadr, podatków, restrukturyzacji przedsiębiorstwa, marketingu i komunikacji, łączenia firm oraz ogólnie pojętego doradztwa biznesowego.

  • 12 lipca br. wystartowała trzecia edycja Centrum Wsparcia MŚP, którego Współorganizatorem jest Miasto Katowice.
  • Zapisy na bezpłatne konsultacje odbywają się za pośrednictwem strony  www.centrumwsparciamsp.pl lub telefonicznie pod numerem Infolinii 324 324 224.
  • Miasto Katowice przystąpiło do projektu w ramach kontynuacji działań związanych z realizacją Katowickiego Pakietu Przedsiębiorcy.

III edycja Centrum Wsparcia MŚP dla firm

Dzięki współpracy Izby oraz Opolskiemu Centrum Rozwoju Gospodarki, przedsiębiorcy prowadzący działalność w województwie opolskim mogą liczyć na bezpłatną pomoc. To autorski projekt RIG, w ramach którego można skorzystać z telefonicznych porad i konsultacji w zakresie: prawa, finansów, księgowości, kadr, podatków, restrukturyzacji przedsiębiorstwa, marketingu i komunikacji, łączenia firm oraz ogólnie pojętego doradztwa biznesowego. Grono eksperckie Centrum Wsparcia MŚP stanowią konsultanci Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, a także zrzeszone w ramach Izby kancelarie, biura księgowe, agencje marketingowe i consultingowe, które wyraziły chęć współpracy przy tym projekcie.

4 godziny wsparcia dla 70 firm

Trzecia edycja to 23 pakiety wsparcia dla firm. Każdy z nich składa się z czterech godzin konsultacji z wybranych obszarów. Przedsiębiorca może zdecydować z jakiego zakresu wsparcia chciałby skorzystać, a następnie jest umawiany na telefon z ekspertem, który jest w stanie mu pomóc. Jedna firma może wykorzystać jeden pakiet wsparcia.

Aby otrzymać pomoc należy wypełnić formularz na stronie www.centrumwsparciamsp.pl lub zadzwonić na infolinię 324 324 224 w godzinach 8:00-16:00.

CWMSP 1400x600 www.png
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).