Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW

Starostwo w Oleśnie / Google Maps Starostwo w Oleśnie / Google Maps

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW

WEŹ UDZIAŁ W BADANIU I ODDAJ SWÓJ GŁOS DLA PARTNERSTWA SAMORZĄDÓW ZIEMI OLESKIEJ!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu oleskiego do wzięcia udziału w badaniach ankietowych organizowanych w ramach projektu pilotażowego Centrum Wsparcia Doradczego!

W 2020 roku nasz powiat wspólnie z gminą: Olesno, Gorzów Śl., Radłów i Zębowice zawiązał Partnerstwo Samorządów Ziemi Oleskiej. Obecnie trwają prace nad kierunkami rozwoju Partnerstwa i listą wspólnych działań. Wierzymy, że współpracując z innymi samorządami – naszymi sąsiadami - możemy osiągnąć więcej. Wspólnie podejmiemy starania o fundusze pomocowe na realizację przedsięwzięć kluczowych dla poprawy jakości życia mieszkańców gmin na obszarze Partnerstwa.

Głos naszych mieszkańców jest dla nas bardzo ważny. Poprzez ankietę on-line chcemy poznać Państwa opinie na temat miejsca zamieszkania, jakości oraz dostępności świadczonych lokalnie usług, a także potrzeb i oczekiwań w zakresie kierunków rozwoju naszego powiatu.

Zebrane w toku badań informacje wykorzystamy w procesie planowania kierunków rozwoju partnerstwa, tak abyśmy mogli lepiej dostosować politykę naszego powiatu do potrzeb naszych mieszkańców, szczególnie w zakresie świadczonych usług publicznych.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mks97i9pv0
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).