Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Akcja “Rowerem do pracy”

W czwartek, 23 czerwca 2022 roku, 57 pracowników Starostwa Powiatowego w Oleśnie, Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnie, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Oleśnie, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowalnego w Oleśnie oraz Urzędu Miejskiego w Oleśnie dotarło do pracy rowerami.

Pracownicy samorządowi, którzy wzięli udział w akcji Rowerem do pracy


W ten sposób samorządowcy już po raz kolejny włączyli się w akcję, którą zainicjowały lokalne firmy: Oras Olesno Sp. z o.o., Nestro grup, Bradas Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

Łącznie urzędnicy przejechali około 270 km. Rekordziści przyjechali na rowerach z miejscowości położonych w gminach Gorzów Śląski i Praszka.

 

Zdjęcia (4)
Gmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).