Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

15 lat Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach

15 lat Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach

 

Z udziałem powiatowych i gminnych władz samorządowych 9 września br. Środowiskowy Dom Samopomocy w Sowczycach świętował swoje 15 – lecie.

Niestety okoliczności nie pozwoliły nam na zaproszenie wszystkich naszych przyjaciół i spotkaliśmy się w najbliższym, rodzinnym gronie. Jednakże grupa naszych przyjaciół jest naprawdę imponująca i chociaż ich z nami nie było, serdecznie dziękujemy im za to, że są – powiedziała dyrektorka ŚDS Katarzyna Balcerzak.

Podczas jubileuszu odbyło się przedpremierowe otwarcie wystawy pt. „15 lat minęło…” , której motywem przewodnim jest słonecznik, towarzyszący placówce od samego początku jako logo.

Słonecznik, to symbol szczęścia, zabawy  i ciepła. Osoba wręczająca bukiet słoneczników po prostu mówi: "Lubię cię". Prace powstawały przez kilkanaście tygodni z dużym zaangażowaniem całego zespołu pod skrzydłami  Justyny Górok-Jura oraz Katarzyny Ligendza – poinformowała dyrektor placówki.

Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się 22 września 2020 r. w budynku Oleskiego Muzeum Regionalnego.

Starosta Oleski przekazał jubilatom kosz kwiatów i list gratulacyjny.

 

Od lewej Starosta Oleski Ro;land Fabianek, w środku dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach Katarzyna Balcerzak, po prawej Wicestarosta Stanisław Belka - podczas wręczania listu gratulacyjnego i kosza kwiatów Pani dyrektor

Od lewej Starosta Oleski Ro;land Fabianek, w środku dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach Katarzyna Balcerzak, po prawej Wicestarosta Stanisław Belka - podczas wręczania listu gratulacyjnego i kosza kwiatów Pani dyrektor, w tle zaproszeni goście

Zaproszeni goście podczas zwiedzania wystawy plastycznej
fot.: SDŚ SowczyceGmina Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).