Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Zamiast auta…rower

15 czerwca, 2021
Zamiast auta…rower
shutterstock

W piątek 18 czerwca odbędzie się akcja "Rowerem do pracy". Tego dnia, pracownicy oleskich firm Oras Olesno Sp. z o.o., Nestro group (Nestro, Netecs, Elektromatik) oraz Bradas Sp. z o.o. Spółka komandytowa przyłączą się do akcji wspólnego propagowania ekologicznych form transportu.

Akcja rozpoczęta po nazwą „Przypomnij rowerowi, gdzie pracujesz" i przyjedź do pracy na dwóch kółkach stanowi formę propagowania ekologicznych form transportu i bezpiecznego udziału rowerzystów w ruchu drogowym.

Będzie ona organizowana w tym roku w Oras po raz 7., w Nestro group po raz 5. i Bradas po raz 3.

A wszyscy przyjedziemy na rowerach wspólnie już po raz trzeci.

Dodatkowo przejechane w akcji km dołącza do akcji Fundacji Arka pn.: „Rower pomaga", gdzie każde przejechane 20 000 km przekłada się rower dla dzieci z domów dziecka.
Gmina Powiat oleski
Powiat oleski zlokalizowany jest w północno-wschodniej części województwa opolskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice oraz miasta Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).