Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu
Artykuł sponsorowany

Kursy i szkolenia zawodowe Olesno i Kluczbork

15 maja, 2023
Kursy i szkolenia zawodowe Olesno i Kluczbork

Kursy i szkolenia zawodowe Olesno i Kluczbork. Jeśli chcesz szybko podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i uzyskać nowy zawód oraz stać się atrakcyjniejszym na rynku pracy, kursy są najlepszym sposobem na szybkie przekwalifikowanie, pod bieżące wymogi panujące na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Takie specjalistyczne szkolenia zawodowe trwające kilka dni i zakończone egzaminami państwowymi, pozwalają nam zdobyć w krótkim czasie nowy zawód, co zwiększa naszą atrakcyjność na rynku pracy i ma pozytywny wpływ na wysokość naszego wynagrodzenia u potencjalnego pracodawcy.

Pracodawcy chętniej zatrudniają osoby, które już posiadają jakiekolwiek kwalifikacje zawodowe zdobyte poprzez kursy i szkolenia.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba od 2006 roku prowadzi na terenie miast Olesno i Kluczbork, szkolenia i kursy zawodowe zakończone egzaminami państwowymi  przed komisjami kwalifikacyjnymi Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), Transportowego Dozoru Technicznego (TDT) oraz Kwalifikacyjnej Komisji Energetycznej.

Kursy składają się z części teoretyczno – praktycznej i od razu po ukończonym szkoleniu są zakończone egzaminem, nadającym po jego pozytywnym wyniku kwalifikacje zawodowe. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w wygodnej formie on-line, dostępnej na naszej stronie 24h, natomiast zajęcia praktyczne i egzaminy odbywają się w Wieluniu, natomiast dla grup zorganizowanych prowadzimy kursy i szkolenia na terenie miast Olesno oraz Kluczbork.

Posiadamy własny park maszynowy, sale dydaktyczno - biurowe oraz plac zajęć praktycznych dostosowany do wymogów UDT z 2021 r. Prowadzimy następujące kursy i szkolenia zawodowe:

- operator wózków widłowych oraz ładowarek teleskopowych (manitou)

- obsługa podestów ruchomych (podnośników koszowych)

- operator żurawi HDS (przenośne, przewoźne leśne oraz stacjonarne)

- obsługa suwnic

- operator żurawia wieżowego

- napełnianie przenośnych zbiorników ciśnieniowych – butli

- uprawnienia elektryczne SEP E i D + pomiary

- kurs palacza CO

- uprawnienia gazowe E i D

- napełnianie i opróżnianie cystern samochodowych (nalewaki UNO)

Szczegóły opis i wykaz naszych kursów i szkoleń zawodowych znajduje się na naszej stronie internetowej www.kursy-wielun.pl
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).