Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Konsultacje społeczne dotyczące obwodnicy Praszki

10 grudnia, 2021
Konsultacje społeczne dotyczące obwodnicy Praszki

Od 13 grudnia 2021 r. do 14 grudnia 2022 roku odbędą się konsultacje społeczne projektu pn. "Rozbudowa drogi krajowej nr 42/45 na odcinku Kluczbork – początek obwodnicy m. Praszka", na które zaprasza Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu oraz Pracownia Projektowa „PROKOM” Kazimierz Kurowski.

Celem konsultacji projektu jest poinformowanie o planowanej inwestycji drogowej i przedstawienie proponowanych rozwiązań. W trakcie konsultacji będzie można zgłaszać swoje opinie, uwagi i zastrzeżenia.

Opis przedsięwzięcia, plan orientacyjny, szczegółowe plany sytuacyjne oraz formularz wniosku do zgłaszania opinii, uwag i zastrzeżeń będą dostępne od 13 grudnia na stronie www.42kluczbork-praszka.pl. Tam też będzie można wziąć udział w konsultacjach.
Gmina Powiat oleski
Powiat oleski zlokalizowany jest w północno-wschodniej części województwa opolskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice oraz miasta Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).