Piątek, 28 stycznia 2022r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Zgłoszenie polowania zbiorowego 06.01.2022 r. obw nr 28 „Szumirad”

27 grudnia, 2021

Na podstawie art. 42 ab Ustawy Prawo Łowieckie z dnia 13.10.1995 r., Zarząd Wojskowego Koła Łowieckiego numer 13 „Bażant” Opole informuje, iż dnia 06.01.2022 r. na terenie dzierżawionego obwodu łowieckiego numer 28 „Szumirad” przeprowadzone zostanie polowanie zbiorowe.

Polowanie odbędą się w godzinach od 7:00 do 16:30. Do opolowania uwzględnia się wszystkie kompleksy leśne znajdujące się w zasięgu miejscowości Trzebiszyn i Szumirad.

Konieczność przeprowadzenia polowania zbiorowego podyktowana jest próbą ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń oraz realizacją Rocznego Planu Łowieckiego co pozwoli ograniczyć szkody w uprawach rolnych jak i leśnych.
Gmina Gmina Zębowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).