Poniedziałek, 5 grudnia 2022r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Piknik z Produktem Polskim – Bitwa Regionów 2022

22 czerwca, 2022

"Piknik z Produktem Polskim - Bitwa Regionów 2022" odbędzie się 2 lipca 2022 r. na promenadzie w Oleśnie. Wydarzenie jest współorganizowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Gminę Olesno.

Do rywalizacji w konkursie kulinarnym Bitwa Regionów 2022 przystąpi w sumie 8 Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu oleskiego oraz kluczborskiego, w tym:  Koło Gospodyń Wiejskich w Kowalach "Babeczki z Rodzynkami", Koło Gospodyń Wiejskich w Młynach, Koło Gospodyń Wiejskich w Radawiu - Radawka, Koło Gospodyń Wiejskich w Dalachowie, Koło Gospodyń Wiejskich w Wachowie, Koło Gospodyń Wiejskich w Miechowej, Koło Gospodyń Wiejskich Proślice oraz Byczyński Związek Rolników i Organizacji Społecznych. (Link do posta na facebooku: https://www.facebook.com/umolesno/photos/a.612341582274753/2380818605427033)

Podczas wydarzenia swoje kulinarne specjały przygotują również gospodynie z Ukrainy, które zamieszkały w gminie Olesno. Oprócz dobrego jedzenia, na promenadzie będzie można również posłuchać zespołu folkowego, a na najmłodszych czekać będą darmowe dmuchańce.

plakat-bitwaregionow.jpeg
Gmina Gmina Zębowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).