Niedziela, 16 maja 2021r. | Imieniny: Andrzeja, Jedrzeja, Szymona
Pokaż menu

Partnerstwo Samorządów Ziemi Oleskiej

19 kwietnia, 2021

Szanowni Mieszkańcy!

Zakończył się zasadniczy etap prac związanych z opracowaniem diagnozy obszaru partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej. W opublikowanym poniżej raporcie przedstawiono powiązania funkcjonalne pomiędzy partnerskimi samorządami - gminami Gorzów Śląski, Olesno, Radłów, Zębowice i powiatem oleskim. Opisano także sytuację społeczno-gospodarczą tego obszaru, potencjały i bariery rozwojowe, a także szczególne wyzwania, przed którymi stoją obecnie partnerzy.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przedstawienie opinii i uwag do przedstawionego raportu. W tym celu można skorzystać z załączonego formularza przesyłając go na adres: ug@zebowice.pl.

Na Państwa opinie i uwagi będziemy oczekiwać do 25 kwietnia br. włącznie. Po ich analizie opracowana zostanie finalna wersja raportu i rozpoczną się prace nad strategią rozwoju.

Pliki do pobrania:

DOCXFORMULARZ.docx

PDFRaport diagnostyczny - Portret Partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej.pdf

PDFSynteza - podsumowanie raportu diagnostycznego.pdf

 

Portret partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej.png

 
Gmina Gmina Zębowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).