Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

“Opolskie aktywne i smaczne”

13 listopada, 2020

Projekt pn. „Opolskie – aktywnie i smacznie” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  i stanowiącego realizację Planu Operacyjnego KSOW 2014-2020 dla województwa opolskiego na lata 2020-2021.

Poniżej znajduje się link do filmów promujących województwo opolskie,  zrealizowanych przez Departament Kultury Sportu i Turystyki w ramach operacji własnej pn. "Opolskie - aktywnie i smacznie" (realizowanej ze środków KSOW).

https://www.youtube.com/playlist?list=PLeeYc66chO-pSDIrUUZxjkF6-avbYWCQP

 
Gmina Gmina Zębowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).