Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu: “Rocznego programu współpracy Gminy Zębowice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023”

26 października, 2022

Konsultacje:

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu: "Rocznego programu współpracy Gminy Zębowice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023"

PDFOgłoszenie z dnia 26 października 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu rocznego programu współpracy Gminy Zębowice z organizacjami pozarządowymi...pdf (95,72KB)
 

Projekt: "Rocznego programu współpracy Gminy Zębowice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023"

PDFProjekt Uchwały w spr. przyjęcia Rocznego programu współpracy Gminy Zębowice z organizacjami pozarządowymi oraz podm. wym. w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publ. i o wolont. na rok 2023.pdf (153,13KB)
 

Formularz zgłaszania opinii w sprawie konsultowania "Rocznego programu współpracy Gminy Zębowice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023"

DOCXFormularz zgłaszania opinii w sprawie konsultowania Rocznego programu współpracy Gminy Zębowice z organizacjami pozarządowymi...docx (13,55KB)
Gmina Gmina Zębowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).