Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

TRWAJĄ PRACE NA BUDOWIE DROGI KUŹNICA-DALACHÓW

05 sierpnia, 2022

Droga Kuźnica-Dalachów 1.jpeg
 

Trwają prace związane z budową drogi Kuźnica-Dalachów. Wykonano już roboty ziemne związane z korytowaniem pod warstwy nawierzchni oraz wymianę gruntu. Obecnie wykonywana jest warstwa odsączająca, a następnie będzie stabilizowane podłoże ( spoiwami hydraulicznymi).
Układanie warstw podbudowy z kruszyw i nawierzchni asfaltowych planowane jest na przełom sierpnia i września. W trakcie robót związanych z układaniem warstw podbudowy i nawierzchni mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

 

 

Wykonawcą robót jest firma OLS z sp. z o.o. z Lublińca.

Całość inwestycji opiewa na kwotę 1 865 000 zł.
Na realizację inwestycji Gmina Rudniki pozyskała dofinansowanie z budżetu województwa opolskiego w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych w kwocie 475 000 zł. Pozostała kwota pochodzi z budżetu Gminy Rudniki.
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).