Poniedziałek, 5 czerwca 2023r. | Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii
Pokaż menu

SZACHOWE ZWYCIĘSTWO!

13 marca, 2023

Początek tygodnia rozpoczynamy bardzo dobrą wieścią.
Wczoraj - 12 marca 2023 r. -  w Niemysłowicach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Opolszczyzny Zrzeszenia LZS o Złotą Wieżę. W zawodach brało udział 11 drużyn  z terenu całego województwa. Naszą gminę reprezentowała drużyna GOKSiR Rudniki w składzie: Kiara Szczęść, Aleksy Rumniak, Adrian Szafranek i Jakub Marchewka.

Jest nam ogromnie przyjemnie poinformować, że zajęli I miejsce !!!
Gratulujemy sukcesu i jesteśmy dumni, że w tak pięknym stylu promujecie naszą gminę.

A teraz - jako najlepsi z opolszczyzny - będą reprezentować nasze województwo w Mistrzostwach Polski !!!   Będziemy oczywiście trzymać kciuki.

Opiekunem drużyny jest Pan Jarosław Marchewka, prowadzący spotkaniach kółka szachowego, które działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudnikach w każdy piątek.

  • Galeria szachy
  • Galeria szachy
  • Galeria szachy
  • Galeria szachy

 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).