Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Sala gimnastyczna – odebrana

12 maja, 2022

Logo aktualne.jpeg
 

Największa inwestycja oświatowa ostatnich lat ukończona! Na ten moment mieszkańcy Cieciułowa, Starego, Nowego Bugaja, Bobrowy, Stawek i Brzezin Cieciułowskich czekali od wielu lat. Zyskali nie tylko nowy obiekt, ale przede wszystkim nowe możliwości rozwoju. Niebawem w zapomnienie odejdą zajęcia sportowe prowadzone na korytarzach szkolnych czy hałas słyszalny niemalże w każdej klasie. Dzieci uprawiać będą sport w bezpiecznych i komfortowych warunkach, a  specjalistyczne nagłośnienie oraz rozwiązania akustyczne zapewnią wysoką jakość organizowanych wydarzeń szkolnych. Budynek idealnie wpisuje się w otaczającą go przestrzeń oraz nawiązuje do charakteru szkoły, której to elewacja za chwilę przejdzie generalny remont.

 
Realizacja inwestycji nie byłaby możliwa gdyby nie dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (Fundusz Przeciwdziałania COVID-19). Całkowity koszt budowy wyniósł 3.321.202,41 zł, a dofinansowanie z programu 1.508.626,00 zł.

Inwestycja w pigułce:

 

 

Rezultaty inwestycji.

I piętro:
- sala o wymiarach 24 m x 12 m,
- zaplecze sali,
- pomieszczenie instruktora,
- 2 szatnie,
- 3 umywalnie,
- w.c. ogólne,
- wiatrołap,
- hol,
- korytarz.

II piętro:
- pokój pielęgniarki,
- 2 sale lekcyjne,
- zaplecze sali,
- pomieszczenie techniczne,
- komunikacja.
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).