Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Rozwiązanie konkursu ” Polska Niepodległa”

12 listopada, 2020

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Rudnikach, nawiązujący do Polski Niepodległej cieszył się ogromną popularnością zarówno wśród uczestników jak i osób głosujących w internecie na poszczególne prace. W konkursie udział wzięło 79. uczniów szkół z Gminy Rudniki oraz z sąsiednich miejscowości. Na wszystkie prace oddano ponad 1700 głosów.

Ogromne słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom konkursu. Zaznaczyć należy, że wszystkie prace w piękny sposób nawiązywały do tematu wydarzenia i wykonane zostały z dużą starannością i zaangażowaniem. Składamy gratulacje każdemu uczestnikowi konkursu i każdy z uczestników otrzyma od nas pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Ponadto wg. regulaminu wyłoniliśmy prace, które zostały wyróżnione w poszczególnych grupach wiekowych.

Klasy I - III

Lena Grajoszek, Kacper Owczarek, Wojciech Grądys, Wiktoria Dzierżak, Zofia Wojtach, Olga Czechowicz

Klasy IV - VI

Krystian Franek, Szymon Płuciennik, Brajan Derwich

Klasy VII - VIII 

Marlena Gacek

Wśród internautów największą popularnością cieszyły się prace: Ani Augustyniak, Pauliny Krzak i Bartosza Kotali.

Nagrody i upominki zostaną przekazane do poszczególnych szkół i zostaną wręczone przez wychowawców lub nauczycieli zajęć plastycznych. 

 

 

 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).