Czwartek, 18 sierpnia 2022r. | Imieniny: Ilony, Bronislawa, Heleny
Pokaż menu

PODSUMOWANIE ZAJĘĆ CZYTELNICZYCH

27 czerwca, 2022

21 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudnikach  miało miejsce uroczyste rozdanie dyplomów i nagród dla uczestników  zajęć czytelniczych, które odbywały się tu w ciągu minionego  roku szkolnego.  Biblioteczne poddasze wypełniło się młodymi czytelnikami i był to dobry moment na podsumowanie kilku miesięcy spotkań z książką i czytaniem.

Uczestnicy warsztatów „Czytam Sobie” poznawali litery, łączyli je w  pierwsze słowa i zdania lub doskonalili umiejętność czytania, by samodzielnie sięgać po literaturę dla dzieci.

W ramach warsztatów, w grupach młodszych przeprowadzono grywalizację i wyłoniono Mistrzów Czytania. Dzieci dzielnie budowały czytelnicze wieże, by udowodnić, że nie ma dla nich zadania, z którym by sobie  nie poradziły. Mistrzami zostali  Marta Panek, Antonina Morawiak i Bartosz Belka.

 

Najmłodsi czytelnicy!

Serdecznie dziękujemy za radosne odkrywanie magii czytania i wspólną podróż w świat książek. Życzymy udanych wakacji, słonecznego wypoczynku i mówimy: do zobaczenia jesienią.


 

 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).