Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

PODPISANIE UMOWY – PLACE ZABAW

25 października, 2022

 

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 25 października 2022 r. została podpisana umowa na zadanie pod nazwą „Place zabaw jako przeciwdziałanie skutkom COVID – 19 - Budowa i wymiana wyposażenia placów zabaw na terenie Gminy Rudniki”. Inwestycja obejmie wymianę wyposażenia wraz nawierzchnią w przyszkolnych placach zabaw w Cieciułowie, Dalachowie, Jaworznie, Rudnikach i Żytniowie (szkoła i przedszkole). Dodatkowo powstaną dwa nowe pace zabaw w Bugaju i Łazach.

Prace instalacyjne wykona firma: FREE KIDS z Zawoni.

Całkowity koszt inwestycji: 755 777,21 zł.

Planowane zakończenie robót: grudzień 2022.

Inwestycja jest realizowana w ramach konkursu „Rosnąca Odporność” realizowanego przez Pełnomocnika do spraw narodowego programu szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

 

  • Galeria Umowa place  zabaw  • Galeria Umowa place  zabaw  • Galeria Umowa place  zabaw 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).