Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

“Pakiet powitalny” w Gminie Rudniki

30 grudnia, 2020
Urząd Gminy Rudniki / Google Maps Urząd Gminy Rudniki / Google Maps

Narodziny dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla rodziny. To wydarzenie, które dla wielu osób zmienia sposób postrzegania świata, wyzwala pokłady ogromnej, bezwarunkowej miłości.

Jest to również radość dla lokalnej społeczności, która w ten sposób powiększa się i staje się pełniejsza. Właśnie dlatego, chcąc wyrazić radość z przyjścia na świat każdego nowego mieszkańca Gminy Rudniki, urodzonego po 1 stycznia 2021 roku, zameldowanego wraz z rodzicami na terenie Gminy Rudniki, został przygotowany specjalny pakiet powitalny w ramach nowej akcji „Witamy na świecie”.

Każdy nowo narodzony mieszkaniec gminy Rudniki otrzyma specjalnie przygotowaną wyprawkę, którą osobiście wręczy Wójt Gminy Rudniki.

Szczegółowych informacji udziela Referat Promocji i Rozwoju Gminy pod numerem tel. 34 3595072 wew. 14 oraz drogą poczty elektronicznej , .

Szczegółowe zasady przyznawania „Pakietu Powitalnego” dla nowonarodzonych mieszkańców Gminy Rudniki.

  1. ”Pakiet powitalny” przysługuje jednorazowo każdemu dziecku urodzonemu
    po 1 stycznia 2021 r.
  2. Świadczenie  przyznawane  jest  jednorazowo, bez względu na dochód rodziny.
  3. Formularz wniosku można pobrać w Urzędzie Gminy lub na stronie https://rudniki.pl/5468/746/pakiet-powitalny-w-gminie-rudniki.html
  4. Wniosek należy złożyć w ciągu 60 dni od dnia narodzin dziecka.
  5. Wniosek o „Pakiet powitalny” może złożyć opiekun prawny dziecka, zamieszkujący z dzieckiem na terenie Gminy Rudniki.
  6. Podpisany wniosek należy złożyć w Urzędzie Gminy Rudniki.
  7. W przeciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku Referat Promocji i Rozwoju Gminy Rudniki skontaktuje się telefonicznie celem ustalenia terminu wręczenia „Pakietu powitalnego”.

DOCXwniosek PAKIET POWITALNY.docx
 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).