Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

„Pakiet powitalny” w Gminie Rudniki

30 grudnia, 2020
Urząd Gminy Rudniki / Google Maps Urząd Gminy Rudniki / Google Maps

Narodziny dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla rodziny. To wydarzenie, które dla wielu osób zmienia sposób postrzegania świata, wyzwala pokłady ogromnej, bezwarunkowej miłości.

Jest to również radość dla lokalnej społeczności, która w ten sposób powiększa się i staje się pełniejsza. Właśnie dlatego, chcąc wyrazić radość z przyjścia na świat każdego nowego mieszkańca Gminy Rudniki, urodzonego po 1 stycznia 2021 roku, zameldowanego wraz z rodzicami na terenie Gminy Rudniki, został przygotowany specjalny pakiet powitalny w ramach nowej akcji „Witamy na świecie”.

Każdy nowo narodzony mieszkaniec gminy Rudniki otrzyma specjalnie przygotowaną wyprawkę, którą osobiście wręczy Wójt Gminy Rudniki.

Szczegółowych informacji udziela Referat Promocji i Rozwoju Gminy pod numerem tel. 34 3595072 wew. 14 oraz drogą poczty elektronicznej , .

Szczegółowe zasady przyznawania „Pakietu Powitalnego” dla nowonarodzonych mieszkańców Gminy Rudniki.

  1. ”Pakiet powitalny” przysługuje jednorazowo każdemu dziecku urodzonemu
    po 1 stycznia 2021 r.
  2. Świadczenie  przyznawane  jest  jednorazowo, bez względu na dochód rodziny.
  3. Formularz wniosku można pobrać w Urzędzie Gminy lub na stronie https://rudniki.pl/5468/746/pakiet-powitalny-w-gminie-rudniki.html
  4. Wniosek należy złożyć w ciągu 60 dni od dnia narodzin dziecka.
  5. Wniosek o „Pakiet powitalny” może złożyć opiekun prawny dziecka, zamieszkujący z dzieckiem na terenie Gminy Rudniki.
  6. Podpisany wniosek należy złożyć w Urzędzie Gminy Rudniki.
  7. W przeciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku Referat Promocji i Rozwoju Gminy Rudniki skontaktuje się telefonicznie celem ustalenia terminu wręczenia „Pakietu powitalnego”.

DOCXwniosek PAKIET POWITALNY.docx
 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).