Wtorek, 29 listopada 2022r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Niezła sumka

13 października, 2022

logo leader.jpeg

Końcówka roku obfituje w realizacje licznych inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu przy Centrum Tradycji Strażackiej i Historii Wsi w Rudnikach, które wykona firma BATOREX ze Starokrzepic. Niebawem obok stałej ekspozycji maszyn i urządzeń rolniczych powstanie miejsce do wypoczynku i integracji mieszkańców. To trzecia z kolei inwestycja realizowana w tym właśnie miejscu. W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich udało nam się dotychczas przebudować budynki magazynowe na izbę tradycji oraz postawić wiaty wystawiennicze. Łączna suma poniesionych nakładów przekracza 1,28 mln złotych.

Tytuł: "Budowa miejsca spotkań integracyjnych przy Centrum Tradycji Strażackiej i Historii Wsi w Rudnikach "

Cel operacji: Utworzenie miejsca integracji przy Centrum Tradycji Strażackiej i Historii Wsi w Rudnikach poprzez budowę elementów małej architektury oraz utwardzenie terenu.

Działanie: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"

Planowane efekty operacji: powstanie nowoczesnego i atrakcyjnego miejsca spotkań dla wszystkich mieszkańców wsi, będącego miejscem współpracy i wzajemnych pomysłów społeczności.

Wartość projektu: 79 379,24 zł

Wartość uzyskanego dofinansowania: 45 505,00 zł

Planowany termin zakończenia prac: listopad 2022 r.

Inwestycja możliwa do zrealizowana dzięki dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

  • Galeria Niezła sumka  • Galeria Niezła sumka  • Galeria Niezła sumka 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).