Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

“Mikołaj w tarapatach” – wizyta Św. Mikołaja w Rudnikach

07 grudnia, 2020

Wczorajsza wizyta Św. Mikołaja w Rudnikach sprawiła wiele radości najmłodszym oraz wywołała sporo uśmiechu na twarzach dorosłych. Dzieci pięknie przygotowały prace plastyczne na temat „Mikołaj w tarapatach”, za które otrzymały od Mikołaja upominki. Pomysły na tarapaty Mikołaja były najróżniejsze i niejednokrotnie zaskoczyły nawet samego Mikołaja, który zauważył, że najwyższa pora żeby zacząć dbać o formę i przejść na dietę ponieważ często nie mieści się w kominie. Okazuje się, że czasami psikusa płatają również renifery i elfy. Zawodne bywają także sanie, a czasami Mikołaj musi uciekać przed czworonogami, które nie chcą go wpuścić na podwórko. Dzieci zauważyły, że nawet Mikołaj musi dbać o zasady bezpieczeństwa i chronić się przed wirusami. Jak widać Mikołaj może mieć dużo różnych trudności, ale na szczęście dobrze sobie radzi i co roku odwiedza wszystkie dzieci. Podczas wizyty w Centrum Przesiadkowym w Rudnikach obdarował prawie 150 dzieci z całej gminy, a to nie jedyne miejsce gdzie wczoraj zawitał. Mikołaja można było spotkać w każdej miejscowości Gminy Rudniki.

Wszystkim dzieciakom oraz ich rodzicom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i spotkanie z Świętym Mikołajem, który obiecał, że jeżeli dzieci będą zawsze grzeczne odwiedzi je również za rok.

Święty Mikołaj przekazuje również podziękowania za świąteczne dekoracje na terenie Gminy Rudniki i pomoc w przygotowaniu upominków, które zostały sfinansowane ze środków GOKSiR w Rudnikach oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rudnikach.

 

 

 

 

 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).