Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

„Mała Książka – Wielki Człowiek”

27 listopada, 2023

Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Mała Książka - Wielki Człowiek”, w której Gminna Biblioteka Publiczna w Rudnikach bierze udział od samego początku, czyli od 2019r.
Dla tych, którzy po raz pierwszy stykają się z tą akcją, garść przydatnych informacji. Program powstał z myślą o najmłodszych czytelnikach, tj. dzieciach w wieku przedszkolnym. Czekają na nie
w bibliotece specjalne Wyprawki Czytelnicze, w tym książeczka dla przedszkolaka, Karta Małego Czytelnika, broszura dla rodzica i inne materiały promocyjne.
Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi w wieku od 4- 6 lat po odbiór przygotowanej wyprawki. Trzeba odwiedzić Gminną Bibliotekę Publiczną w Rudnikach lub jedną z naszych filii, zapisać dziecko do biblioteki i wypożyczyć  książeczkę. Mały czytelnik otrzyma wówczas kartę, na której będzie mógł przyklejać zgromadzone za każdą wizytę w bibliotece naklejki. Po zebraniu 10 zostanie uhonorowany imiennym Dyplomem Małego Czytelnika.

Serdecznie zapraszamy!

Mała Książka Wielki Człowiek grafika.png
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).