Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

Kondolencje

02 kwietnia, 2021

Projekt bez tytułu (4).jpeg

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że wczoraj 1 kwietnia w wieku 61 lat zmarł Adam Sas – wieloletni radny Gminy Rudniki i działacz społeczny.

Śp. Adam Sas pełnił funkcję radnego Gminy Rudniki w latach 1998 – 2018, był członkiem zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej i Ludowego Zespołu Sportowego w Żytniowie. Angażował się w działalność Grupy Odnowy Wsi, Koła Gospodyń Domowych, był założycielem i członkiem Stowarzyszenia „Razem dla Żytniowa” i uczestniczył w życiu całej Gminy Rudniki.

W 2012 roku otrzymał odznakę honorową „Za zasługi dla województwa opolskiego”.

Dzięki swojemu zaangażowaniu i wrażliwości doskonale znał potrzeby mieszkańców i zawsze szukał dla nich rozwiązania, a pracowitością i konsekwencją w działaniu zyskiwał sobie sympatię ludzi.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako człowiek życzliwy i pomocny.

Rodzinie, znajomym i wszystkim najbliższym w imieniu Samorządu Gminy Rudniki składamy wyrazy współczucia i szczere kondolencje.
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).