Poniedziałek, 21 czerwca 2021r. | Imieniny: Alicji, Alojzego
Pokaż menu

III Memoriał Jana Wawrzyńca Rychla i Gminny Dzień Dziecka – Rudniki 2021

07 czerwca, 2021

W czwartek 3 czerwca 2021 r. w Rudnikach odbył się turniej siatkówki plażowej - III Memoriał Jana Wawrzyńca Rychla oraz Gminny Dzień Dziecka. Do rozgrywek w turnieju siatkowym zgłosiło się siedem dwuosobowych drużyn, wśród których znaleźli się m.in uczniowie patrona turnieju, aby wraz z pozostałymi zawodnikami wspomnieć i oddać cześć pamięci wspaniałego człowieka i nauczyciela Jana Rychla. Jak co roku na boisku panowała przyjazna atmosfera, wspaniała zabawa, a sportowa rywalizacja odbywała się według zasad fair play czego niegdyś nauczał pan Jan. Zwycięską drużyną okazał się duet Mateusz Szyporta i Bartosz Pańczyszak, a tuż za nimi uplasowali się na drugiej pozycji Paweł Szajer i Jakub Kamrowski, i na miejscu trzecim Gabriel Feldman i Maciej Mata. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju trafił do Mateusza Szyporty. Mecze sędziowali Tomasz Szymański oraz Karol Włóka. Otwarcia memoriału dokonali wójt Gminy Rudniki Grzegorz Domański oraz pani Maria Rychel, a we wręczeniu trofeów uczestniczyli również Michał Rychel oraz Jarosław Marchewka. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, gratulujemy zawodnikom wspaniałej gry oraz wyników, i zapraszamy za rok na kolejny memoriał.

W tym samym czasie na wszystkie dzieci z gminy (te małe i te duże) czekało mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Ośrodek Kultury przygotował ofertą mobilną w postaci miasteczka rowerowego. Pod okiem mistrzów sportów rowerowych dzieci zapoznały się z zasadami ruchu drogowego, bezpieczną jazdą na rowerze i sztuczkami z wykorzystaniem roweru. Po skończonej zabawie uczestnicy mogli czuć się bezpieczniej na ulicach gminy. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń odbył się pokaz akrobatyki rowerowej w wykonaniu uczestnika Mam Talent Piotra Bielaka. Dziękujemy wszystkim za obecność, mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili i zapraszamy do uczestnictwa w naszych przyszłych imprezach.

 

 

 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).