Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Gratulacje!

04 września, 2023

Mimo iż 1 września młodzież szkolna miała jeszcze wakacje, nowy rok szkolny w naszej gminie rozpoczęliśmy wśród nauczycieli i dyrektorów rudnickich placówek.
Czas wakacji to zwykle czas odpoczynku w oświacie lecz nie dla każdego... Dla nauczycieli realizujących staż na kolejny stopień awansu zawodowego to akurat czas egzaminów. Nie inaczej było w Gminie Rudniki w tym roku.
Jeszcze w wakacje Panie: Izabela Pakuła, Aleksandra Strugała (uczące w szkole w Jaworznie) oraz Pani Alicja Ośródka ucząca w szkole w Żytniowie z sukcesem zdały egzamin i uzyskały nowy stopień awansu zawodowego! W piątek złożyły uroczyste ślubowanie i otrzymały akty nadające im stopień nauczycieli mianowanych! Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Minione wakacje wniosły także nowości na stanowiskach dyrektorów naszych placówek. W drodze wygranego w lipcu konkursu, od 1 września nowym dyrektorem szkoły w Dalachowie jest Pani Katarzyna Barczyk!

Również od lipca przedszkole w Rudnikach ma na swoim czele nową osobę. Pełnienie obowiązków dyrektora placówki powierzono Pani Renacie Rasztar, dotychczasowej dyrektor żłobka.

A w związku z powyższą zmianą, w drodze awansu zawodowego, nowym dyrektorem żłobka – również od 1 września- została Pani Sylwia Kałwak!

Wierząc, że zadanie prowadzenia placówek wykonają godnie, życzymy Paniom Dyrektor wielu udanych inicjatyw i trafnych decyzji w zarządzaniu oraz owocnej współpracy z pracownikami, uczniami, rodzicami oraz organem prowadzącym i organem sprawującym nadzór pedagogiczny.

Gratulacje wszystkim złożyli osobiście Wójt Gminy Rudniki Grzegorz Domański, Panie wizytator z Kuratorium w Opolu: Olimpia Matys oraz Barbara Łobos-Jastrzębska, a także wszyscy dyrektorzy szkół, oraz Panie kierownik referatu oświaty oraz zastępca wójta.

  • Galeria Powierzenia
  • Galeria Powierzenia
  • Galeria Powierzenia
  • Galeria Powierzenia
  • Galeria Powierzenia
  • Galeria Powierzenia
  • Galeria Powierzenia
  • Galeria Powierzenia

 
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).