Czwartek, 9 grudnia 2021r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

Gminne Święto Edukacji w Rudnikach

15 października, 2021

14-sty października – Dzień Edukacji Narodowej – w naszej gminie po raz kolejny stał się okazją do podziękowań dla uczniów i nauczycieli za trud i zaangażowanie włożone w ich codzienną pracę. 

Zgodnie z kilkuletnią już tradycją, w tym dniu, na uroczystej gali  w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach spotkali się przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dzieci osiągające najwyższe wyniki w nauce wraz z rodzicami, a także nauczyciele i dyrektorzy szkół podstawowych.  Oprawę artystyczną uroczystości w tym roku przygotowali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie.

Nagrodzonych przez Wójta Gminy Rudniki za wysokie wyniki w nauce zostało łącznie 44 uczniów ze wszystkich szkół, dla których Gmina Rudniki jest organem prowadzącym. Dodatkowo, za osiągnięcia naukowe nagrodzono uczennicę, która zdobyła tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego oraz ucznia, który osiągnął wynik 100% z języka angielskiego na egzaminie ósmoklasisty. Uczniom, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen w poszczególnych szkołach wręczono również nagrody książkowe.

Za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w poprzednim roku szkolnym przyznano nagrody 11 nauczycielom i 2 dyrektorom.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).