Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Festyn Charytatywny “Razem dla Przemka” w Cieciulowie

08 sierpnia, 2023

19 i 20 sierpnia na terenie OSP Cieciułów odbędzie się Festyn Charytatywny "Razem dla Przemka".

Przemek Marchewka to 30-letni strażak z OSP Cieciulów, który 16 marca br. doznał ciężkiego wylewu podpajęczynówkowego. Przemek wygrał walkę z chorobą i przeżył. Niestety, choroba pozostawiła po sobie duży ubytek w zdrowiu, m.in. paraliż kończyn czy zaburzenia mowy. Dlatego cała lokalna społeczność zaangażowała się w pomoc dla Przemka prowadząc liczne akcje w celu pozyskania środków na rehabilitację która jest bardzo kosztowna.

Prowadzona była zbiórka złomu, kiermasze ciast czy Marchewkowy Challenge.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu.

Wstęp wolny.
Gmina Powiat oleski
Powiat oleski zlokalizowany jest w północno-wschodniej części województwa opolskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice oraz miasta Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).