Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Czyste powietrze

22 stycznia, 2021

Informacja dotycząca realizacji drugiej części Programu „Czyste Powietrze” 2.0 przygotowanej dla osób o niższych dochodach

Przypominamy Wszystkim Mieszkańcom Gminy Rudniki, że od dnia 21.10.2020 r. trwa nabór wniosków w ramach drugiej części Programu „Czyste Powietrze” 2.0, przygotowanej dla osób o niższych dochodach.

Osoba fizyczna, która zamierza złożyć wniosek o przyznanie podwyższonego poziomu dofinansowania powinna uzyskać, do dnia złożenia wniosku, od wójta, burmistrza lub prezydenta miasta (zgodnie z miejscem jej zamieszkania) zaświadczenie o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka jej gospodarstwa domowego.

Skuteczne złożenie wniosku o dofinansowanie w ramach części drugiej programu jest uwarunkowane posiadaniem ww. zaświadczenia o przeciętnym miesięcznym dochodzie na jednego członka gospodarstwa domowego Wnioskodawcy, nie przekraczającym kwot określonych w Programie, tj.

  1.  1400 zł w gospodarstwie wieloosobowym,
  2.  1960 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

Wniosek do pobrania:
DOCXWniosek o wydanie zaświadczenia.docx
 

W ramach porozumienia Gminy Rudniki z WFOŚiGW w Opolu w Urzędzie Gminy Rudniki utworzony został punkt konsultacyjny programu Czyste Powietrze, w którym mieszkańcy mogą otrzymać informacje o programie oraz pomoc przy wypełnieniu wniosków o dofinansowanie i rozliczenie dotacji.

Punkt konsultacyjny Programu Czyste Powietrze

zlokalizowany jest  w pokoju 6  Urzędu Gminy Rudniki, ul. Wojska Polskiego 12 A

tel. 34 3595 072 wew. 25

punkt jest czynny w godzinach pracy urzędu
Grafika nr 2.jpeg
Grafika nr 3.jpeg
Loga.jpeg
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).