Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

1% ma znaczenie

10 lutego, 2021

Jak co roku, za chwilę rozpocznie się okres rozliczeń podatkowych. Pamiętajmy , że przy okazji wypełniania tego obowiązku, możemy w łatwy sposób pomóc potrzebującym.

Zachęcamy Państwa do przekazywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, szczególnie tych, które działają na terenie naszej gminy.

To nic nie kosztuje osobę rozliczającą się, a może naprawdę pomóc osobom potrzebującym wsparcia finansowego.

Jak można przekazać 1% podatku należnego ?
Rozliczając się z Urzędem Skarbowym wystarczy zaznaczyć odpowiednią rubrykę w PIT, wpisać numer KRS i podać cel szczegółowy.

Pamiętajmy, że decydując się na przekazanie 1%, w żaden sposób nie pomniejsza się ewentualny zwrot podatku ani też nie rośnie ewentualna kwota podatku do zapłaty.

Warto pomagać!

W tekst.jpeg
Gmina Gmina Rudniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).